Kariera

Aplikuj i dołącz do Zespołu!

Proces rekrutacji w GGKO – ZN Sp. z o.o. jest szybki i przejrzysty:

  • Zapoznamy się z Twoim CV, a następnie sprawdzimy czy wpisujesz się w pożądany profil kandydata.
  • Z wybranymi osobami skontaktujemy się i umówimy na pierwszą rozmowę rekrutacyjną w naszej firmie. Na tym etapie możemy poprosić Cię także o wykonanie dla nas zadania testowego, które ma na celu zweryfikowanie Twoich umiejętności. Podczas rozmowy poprosimy Cię o przedstawienie kopii dokumentów potwierdzających posiadanie kluczowych, wymienionych w ogłoszeniu zaświadczeń i certyfikatów.
  • Jeśli pomyślnie przejdziesz powyższy etap, kolejnym jest finalna rozmowa, podczas której będziemy mieli okazję poznać się lepiej oraz odpowiedzieć na pytania, które pojawiły się w Twojej głowie po pierwszym etapie.

Postaramy się abyście zawsze byli dobrze poinformowani i wiedzieli jakie będą następne kroki. Nawet jeśli nie udało Ci się pomyślnie przejść procesu rekrutacji lub dopasować do projektu, pozostajemy w kontakcie, aby móc rozpocząć współpracę przy innej okazji.

Bardzo ważne! Nie pozostawimy Cię bez odpowiedzi! Nawet jeśli tym razem się nie udało.

Data publikacji Stanowisko Komórka organizacyjna Treść ogłoszenia

Wszystkie osoby, które chciałyby złożyć swoją aplikację na stanowiska, na które w chwili obecnej nie prowadzimy projektów rekrutacyjnych, prosimy o wysłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych (treść klauzuli poniżej) na adres: rekrutacja@ggko.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla
potrzeby rekrutacji prowadzonej przez GGKO –Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o., ul. Aleje Jerozolimskie 92, 00-807 Warszawa. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną, dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez GGKO –Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o. o.na potrzeby rekrutacji, która znajduje się pod adresem: www.ggko.pl/kontakt/rodo” 

Zostałeś zatrudniony? Gratulujemy!

Od teraz możesz liczyć na wsparcie całego biura, wszystkich komórek organizacyjnych, swoich przełożonych. Pomożemy Ci w rozwoju Twojej kariery oraz zaoferujemy ciekawy pakiet świadczeń socjalnych!

Do dzieła!

 

Przygotuj się do rekrutacji:

  • Poznaj nas – przejrzyj stronę firmową i zapoznaj się dokładnie z ofertą pracy.
  • Pokaż nam swoje mocne strony – stworzyłeś innowacyjny projekt, który wygrał w przetargu.
  • Wydrukuj i dokładnie przeczytaj dokumenty aplikacyjne przed spotkaniem z kadrą zarządzającą – CV, list motywacyjny, potwierdzenia ukończenia kursów/szkoleń/szkoły (w zależności od wymagań w ogłoszeniu).
  • Pomyśl o co chciałbyś zapytać na spotkaniu z nami w kwestii pracy i naszej firmy