Aktualności

09.06.2022

„BREAKING na Ochocie vol. 2”


„BREAKING na Ochocie vol. 2”, to projekt zajęć sportowo - rekreacyjnych skierowany do uczniów warszawskich placówek szkolnych (szkoły podstawowe) z Dzielnicy Ochota. Projekt realizuje Fundacja Ewy Johansen „Talent”, a odbiorcami projektu są dzieci i młodzież z terenu ww. Dzielnicy. W ramach naszego projektu przewidujemy stałe prowadzenie zajęć sportowo-rekreacyjnych w oparciu o styl tańca sportowego BREAKING (Breakdance), który został uznany dyscypliną olimpijską, co sprawia, że z kolejnymi miesiącami będzie to coraz bardziej popularna dyscyplina tańca.

Szczególnie zachęcamy dzieci w z klas 1-3. Z doświadczenia wiemy, że dzieciakom w tej grupie wiekowej zajęcia sprawiają najwięcej frajdy. Oczywiście zapraszamy serdecznie również dzieci starsze, z klas 4-8.

Zajęcia będą prowadzone przez B-girl Ari (Ari Kubik).  Treningi odbywają się w czwartki, od 21 kwietnia 2022 r. w szkole tańca Warsaw Salsa Club w budynku OSiR  ul. Nowowiejska 37B w godzinach 15:15 – 16:15 oraz w Szkole Podstawowej nr 97 ul. Spiska 1 w godzinach 14:00 – 15:00.

Grupy mogą liczyć maksymalnie do 30 osób. Dzieci rejestrujemy według kolejności zapisów przez e-mail.  W przypadku większego zainteresowania rozważymy otwarcie drugiej grupy.

Projekt współfinansuje Miasto st. Warszawa – Dzielnica Ochota. 

UCZESTNICTWO JEST ZATEM CAŁKOWICIE BEZPŁATNE.

Dodatkowo, nasza Fundacja jest stowarzyszona Polską Federacją Tańca Ulicznego co pozwala nam w pełni profesjonalnie zrealizować projekt oferując dzieciom i młodzieży jak najlepsze warunki nauki i instruktorów tańca Breaking (breakdance).

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 530 051 372 lub e-mailowy zgloszenia@fundacjatalent.org

Serdecznie zapraszamy