Kariera

Kariera2019-05-17T14:14:17+00:00
Aplikuj i dołącz do Zespołu!
Proces rekrutacji w GGKO – ZN Sp. z o.o. jest szybki i przejrzysty:
  • Zapoznamy się z Twoim CV, a następnie sprawdzimy czy wpisujesz się w pożądany profil kandydata.
  • Z wybranymi osobami skontaktujemy się i umówimy na pierwszą rozmowę rekrutacyjną w naszej firmie. Na tym etapie możemy poprosić Cię także o wykonanie dla nas zadania testowego, które ma na celu zweryfikowanie Twoich umiejętności. Podczas rozmowy poprosimy Cię o przedstawienie kopii dokumentów potwierdzających posiadanie kluczowych, wymienionych w ogłoszeniu zaświadczeń i certyfikatów.
  • Jeśli pomyślnie przejdziesz powyższy etap, kolejnym jest finalna rozmowa, podczas której będziemy mieli okazję poznać się lepiej oraz odpowiedzieć na pytania, które pojawiły się w Twojej głowie po pierwszym etapie.

Postaramy się abyście zawsze byli dobrze poinformowani i wiedzieli jakie będą następne kroki. Nawet jeśli nie udało Ci się pomyślnie przejść procesu rekrutacji lub dopasować do projektu, pozostajemy w kontakcie, aby móc rozpocząć współpracę przy innej okazji.

Bardzo ważne! Nie pozostawimy Cię bez odpowiedzi! Nawet jeśli tym razem się nie udało.

Przygotuj się do rekrutacji:
  • Poznaj nas – przejrzyj stronę firmową i zapoznaj się dokładnie z ofertą pracy.
  • Pokaż nam swoje mocne strony – stworzyłeś innowacyjny projekt, który wygrał w przetargu.
  • Wydrukuj i dokładnie przeczytaj dokumenty aplikacyjne przed spotkaniem z kadrą zarządzającą – CV, list motywacyjny, potwierdzenia ukończenia kursów/szkoleń/szkoły (w zależności od wymagań w ogłoszeniu).
  • Pomyśl o co chciałbyś zapytać na spotkaniu z nami w kwestii pracy i naszej firmy
data publikacjistanowiskokomórka organizacyjnaTreść ogłoszenia
2019-07-01AdministratorBiuro OperacyjnePobierz
2019-08-06Księgowa/yDział KsięgowościPobierz

Wszystkie osoby, które chciałyby złożyć swoją aplikację na stanowiska, na które w chwili obecnej nie prowadzimy projektów rekrutacyjnych, prosimy o wysłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych (treść klauzuli poniżej) na adres: rekrutacja@ggko.pl

Zostałeś zatrudniony? Gratulujemy!

Od teraz możesz liczyć na wsparcie całego biura, wszystkich komórek organizacyjnych, swoich przełożonych. Pomożemy Ci w rozwoju Twojej kariery oraz zaoferujemy ciekawy pakiet świadczeń socjalnych!

Do dzieła!