Kariera

Kariera2020-10-20T12:26:18+02:00
Aplikuj i dołącz do Zespołu!
Proces rekrutacji w GGKO – ZN Sp. z o.o. jest szybki i przejrzysty:
  • Zapoznamy się z Twoim CV, a następnie sprawdzimy czy wpisujesz się w pożądany profil kandydata.
  • Z wybranymi osobami skontaktujemy się i umówimy na pierwszą rozmowę rekrutacyjną w naszej firmie. Na tym etapie możemy poprosić Cię także o wykonanie dla nas zadania testowego, które ma na celu zweryfikowanie Twoich umiejętności. Podczas rozmowy poprosimy Cię o przedstawienie kopii dokumentów potwierdzających posiadanie kluczowych, wymienionych w ogłoszeniu zaświadczeń i certyfikatów.
  • Jeśli pomyślnie przejdziesz powyższy etap, kolejnym jest finalna rozmowa, podczas której będziemy mieli okazję poznać się lepiej oraz odpowiedzieć na pytania, które pojawiły się w Twojej głowie po pierwszym etapie.

Postaramy się abyście zawsze byli dobrze poinformowani i wiedzieli jakie będą następne kroki. Nawet jeśli nie udało Ci się pomyślnie przejść procesu rekrutacji lub dopasować do projektu, pozostajemy w kontakcie, aby móc rozpocząć współpracę przy innej okazji.

Bardzo ważne! Nie pozostawimy Cię bez odpowiedzi! Nawet jeśli tym razem się nie udało.

Przygotuj się do rekrutacji:
  • Poznaj nas – przejrzyj stronę firmową i zapoznaj się dokładnie z ofertą pracy.
  • Pokaż nam swoje mocne strony – stworzyłeś innowacyjny projekt, który wygrał w przetargu.
  • Wydrukuj i dokładnie przeczytaj dokumenty aplikacyjne przed spotkaniem z kadrą zarządzającą – CV, list motywacyjny, potwierdzenia ukończenia kursów/szkoleń/szkoły (w zależności od wymagań w ogłoszeniu).
  • Pomyśl o co chciałbyś zapytać na spotkaniu z nami w kwestii pracy i naszej firmy
data publikacjistanowiskokomórka organizacyjnaTreść ogłoszenia
2020-10-31Specjalista ds. Kadr i płacBiuro OrganizacyjnePobierz
2020-11-12Specjalista ds. sprzedażyDział Sprzedaży i MarketinguPobierz
2020-11-17Specjalista w Punkcie Obsługi MieszkańcówBiuro OperacyjnePobierz

Wszystkie osoby, które chciałyby złożyć swoją aplikację na stanowiska, na które w chwili obecnej nie prowadzimy projektów rekrutacyjnych, prosimy o wysłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych (treść klauzuli poniżej) na adres: rekrutacja@ggko.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) („RODO”) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji (oraz przyszłych rekrutacji*) prowadzonej przez GGKO – Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o., Aleje Jerozolimskie 92 , 00-807 Warszawa. Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych oraz przysługujących mi prawach wskazanych w klauzuli informacyjnej, dostępnej pod adresem https://ggko.pl/dokumenty/ (nazwa pliku: „Klauzula Informacyjna – REKRUTACJE”) lub dostępnej do wglądu w biurze Spółki, pod adresem wskazanym powyżej.”

Zostałeś zatrudniony? Gratulujemy!

Od teraz możesz liczyć na wsparcie całego biura, wszystkich komórek organizacyjnych, swoich przełożonych. Pomożemy Ci w rozwoju Twojej kariery oraz zaoferujemy ciekawy pakiet świadczeń socjalnych!

Do dzieła!
Badanie sprawozdania finansowego Spółki za rok obrotowy 2020

GGKO-Zarządzanie Nieruchomościami Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod:00-807) Aleje Jerozolimskie 92, zaprasza uprawnione podmioty do składania pisemnych ofert na badanie sprawozdania finansowego Spółki za rok obrotowy 2020 obejmującego okres od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. i rok obrotowy 2021 obejmującego okres od 01.01.2021 r. do 31.12.2021 r. przeprowadzonego w siedzibie Spółki GGKO.

Szczegóły