Promocje

„Pierwsza FV” nowy program dla nowych wspólnot

Korzystając z usług GGKO w zakresie administracji masz pewność, że Twoja nieruchomość będzie obsługiwana kompleksowo i w najwyższych standardach.

Co to znaczy? To znaczy, że naszym nadrzędnym celem jest dobro mieszkańców danej wspólnoty. Obecne zarządzanie i opieka nad budynkami i wspólnotami, to stała potrzeba edukacji i weryfikacja jakości usług. W trakcie tworzenia oferty wspólnie zastanawiamy się nad wszystkimi potrzebami nieruchomości i jej mieszkańców. Wiemy jak bardzo ważne jest by administrator nie tylko dbał o należytą obsługę, ale pamiętał również o potrzebach mieszkańców. Dlatego też dla każdej nowej nieruchomości ( wspólnoty), która nawiąże z nami współpracę przygotowaliśmy program „PIERWSZA FV”.

 

Na czym polega program Pierwsza FV?

Zacznijmy od prezentu!

Większość firm oferujących swoje usługi ogranicza się do przedstawienia zakresu usług i kosztów z nich wynikających. My chcemy natomiast zacząć od prezentu. W ramach opłaty za pierwszą FV wystawioną przez naszą firmę, sfinansujemy bądź pokryjemy w części jedną z inwestycji wspólnie wybranych przez mieszkańców na rzecz wspólnoty.

W służbie dla mieszkańców!

Zważywszy na to, iż bieżące potrzeby za każdym są inne dla każdej społeczności. Nasza promocja jest ograniczona tylko inwencją mieszkańców. Możemy zainwestować w infrastrukturę parkową, place zabaw, drobne naprawy, place zieleni, kosze na ulotki, skrzynki na listy etc. We wszystkie te rozwiązania, które będą służyły mieszańcom.

 

 

Jak skorzystać z programu?

  1. Skontaktuj się z nami. Przyjedziemy do waszego budynku!
  2. Porozmawiamy z mieszańcami oraz przedstawimy ofertę.
  3. Wspólnie wybierzemy cel, jaki sfinansujemy ze środków z „Pierwszej FV”

Poznaj warunki promocji „Pierwsza FV”:

Zobacz regulamin