Znajdujesz się w : Strona główna » O nas » Zarys Dziś jest 19-11-2017

Zarys

GGKO - ZN sp. z o.o. działa na rynku nieruchomości od 1992 roku. Powstała w wyniku przekształcenia przedsiębiorstwa komunalnego pod nazwą Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej „Ochota”.
 
GGKO - ZN sp. z o.o. została powołana do administrowania zasobami komunalnymi jako pierwsza tego typu spółka prawa handlowego w Polsce. Założycielem Spółki jest Miasto Stołeczne Warszawa, pozostające nadal jedynym właścicielem Spółki.
 
Zaczynaliśmy jako pionierzy w zarządzaniu i administrowaniu  nieruchomościami od kilku budynków na terenie dzielnicy. Obecnie obsługujemy około 260 Wspólnot Mieszkaniowych na terenie całej Warszawy.
 
Na podstawie odrębnych umów prowadzimy współpracę polegającą na administrowaniu mieniem komunalnym znajdującym się w zarządzie Miasta st. Warszawy.
 
Prowadzimy konserwacje terenów zielonych oraz inne prace związane z utrzymaniem porządku i czystości na terenie miasta.
 
Zatrudniamy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów:
  1. doświadczonych administratorów

  2. licencjonowanych i dyplomowanych  zarządców nieruchomości

  3. samodzielnych księgowych, specjalistów obsługi technicznej inspektorów i konserwatorów poszczególnych branż  posiadających certyfikaty do wykonywania zawodu, traktujących swą pracę z pasją i entuzjazmem

 
To dzięki nim nie będą Państwo musieli się martwić o żadne bieżące sprawy Wspólnoty.   Zapewnimy kompleksową obsługę prawną oraz windykację należności.
W Państwa imieniu zawrzemy umowy z dostawcami mediów, ubezpieczymy nieruchomość, ustalimy zaliczki na pokrycie kosztów zarządu nieruchomością wspólną oraz na fundusz remontowy, zlecimy usunięcie awarii, zadbamy o czystość i porządek.

Posiadamy specjalistyczny system informatyczny pozwalający na sprawną obsługę finansów nieruchomości oraz bieżącą analizę stanu jej konta. Myśląc o Państwa wygodzie oferujemy dodatkowo system komunikacji internetowej „kartoteka OnLine”, umożliwiający każdemu właścicielowi samodzielną analizę stanu własnych rozliczeń. Ponadto posiadamy sprawnie działające tylko do Państwa dyspozycji Biuro Obsługi Mieszkańca. 
 
Naszą filozofią jest dążenie do najpełniejszego zaspokojenia potrzeb naszych klientów, ponieważ wiemy , że wybór zarządcy to najtrudniejsze zadanie stojące przed właścicielami nieruchomości, a także zarządami Wspólnot Mieszkaniowych. Łączymy w sobie bezpieczeństwo wynikające ze struktury właścicielskiej Spółki oraz doświadczenie, elastyczność i operatywność, niezbędne do funkcjonowania
w warunkach rynkowych. Jako profesjonalny zarządca nieruchomości, posiadamy - zgodnie z wymogami określonymi w ustawie z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami - polisę ubezpieczeniową.
 
Kwota ubezpieczenia wynosi 50 000 euro, kwota ta dla Państwa bezpieczeństwa i wygody została zwiększona o dobrowolne ubezpieczenie dodatkowe w wysokości 2 000 000 zł.

 


 

Zarząd GGKO - ZN sp. z o.o.

Magdalena Wąsowska

Marcin Chudziak