Znajdujesz się w : Strona główna » Aktualności Dziś jest 19-10-2017

Aktualności

2015-07-24 09:28:49

Nowa strona internetowa


Pragniemy Państwa powitać na naszej nowej stronie internetowej. Jej zmiana współgra z wieloma innymi zmianami...

Drodzy Państwo,

Pragniemy Państwa powitać na naszej nowej stronie internetowej. Jej zmiana współgra z wieloma innymi zmianami jakie zachodzą w naszej Spółce w ostatnim czasie.

Od ponad miesiąca GGKO przewodzi nowy Prezes Zarządu, Pani Magdalena Wąsowska, która wraz z Panem Marcinem Chudziakiem zarządzają Spółką.

W niedługim czasie GGKO planuje zmienić swoją lokalizację, aby powiedzenie „szewc bez butów chodzi” przestało tak dobrze pasować do pierwszego wrażenia jakie odnosili wizytujący nas goście.

Już od blisko roku udostępniamy naszym klientom kontakt poprzez platformę internetową, dającą możliwość śledzenia na bieżąco stanu rozliczeń finansowych.

Robimy wszystko, aby nasze dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu mieniem komunalnym i wspólnotami mieszkaniowymi połączyć z nowoczesnością. Aby nasze dobre relacje z władzami Miasta Stołecznego Warszawa wykorzystywać także dla dobra zarządzanych przez nas Wspólnot Mieszkaniowych i odwrotnie, biznesowe podejście w relacjach ze Wspólnotami przenosić na współpracę z miastem. Żeby korzyści wynikające ze skali naszego działania przenosić na obsługiwane przez nas podmioty.

Pragniemy, aby obecna strona internetowa potwierdzała nasze aspiracje nie tylko co do formy, ale i co do treści. Traktujemy ją jako ważną formę kontaktu z obecnymi i przyszłymi klientami. Liczymy na Państwa zainteresowanie i zapraszamy do współpracy.

Państwa cenne uwagi pozwolą na jej udoskonalanie.

Z poważaniem,

Zarząd oraz pracownicy GGKO sp. z o.o.