Znajdujesz się w : Strona główna » Aktualności Dziś jest 19-10-2017

Aktualności

2016-12-15 08:55:31

Pierwsza edycja Konferencji Zarządów Wspólnot Mieszkaniowych już za nami


W dniu 9 grudnia 2016 r. w CENTRUM KONFERENCYJNYM NIMBUS odbyło się pierwsze z planowanego cyklu spotkań z zarządami wspólnot mieszkaniowych oraz radami właścicieli nieruchomości, którymi administruje i zarządza GGKO - ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI sp. z o.o. na terenie Warszawy.

 

Tematem przewodnim pierwszej edycji było obniżanie kosztów zarządzania nieruchomością wspólną. Zagadnienie to zreferowali zarówno pracownicy GGKO-ZN sp. z o.o., odnosząc się do przykładów ze swojej wieloletniej praktyki oraz zaproszeni partnerzy handlowi, dzięki którym mieliśmy okazję się spotkać:
- PUH ARTUR PIECHOTKA - termomodernizacja,
- METRONA POLSKA POMIARY i ROZLICZENIA sp. z o.o. - opomiarowanie zużycia wody,
- UNIQA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA - ubezpieczenia nieruchomości.

Oprócz licznie przybyłych członków zarządów oraz rad właścicieli wspólnot mieszkaniowych w wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele dzielnic m. st. Warszawy, Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami Ochota, przedstawiciele współpracującego ze wspólnotami mieszkaniowymi Getin Noble Bank oraz studenckich kół naukowych prowadzących badania w zakresie gospodarki nieruchomościami z Politechniki Warszawskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej.

Wyraźna aprobata ze strony uczestników i żywe zainteresowanie, a także sam przebieg Konferencji utwierdził nas w przekonaniu, że taka forma spotkań bardzo Państwu odpowiada. Jest okazją nie tylko do bliższego poznania się, ale także do zadawania pytań, wymiany doświadczeń, poznania trendów i ofert dostawców usług dla nieruchomości. Cieszymy się z tego, gdyż naszą intencją było połączenie ważnych wątków merytorycznych z elementem integracyjnym oraz utwierdzenie naszych klientów w przekonaniu, że współpracując z GGKO-ZN mają zapewnioną profesjonalną obsługę sprawnego administratora, współpracującego z wiodącymi firmami z poszczególnych branż obsługujących rynek nieruchomości.

Podsumowując, była to ważna i potrzebna inicjatywa, którą będziemy kontynuowali cyklicznie każdego roku. Szczególnie obligują nas do tego Państwa zadowolone twarze. Jeszcze raz dziękujemy!